Рафтинг та активний відпочинок у Карпатах

Рафтинг «Злови високу воду»

У квітні і на початку травня як завжди проходитиме весняний "Рафтинг-бум» на річці Чорний Черемош. Тому поспішайте зловити високу воду разом з рафтинг табором "Карпати". Детальну інформацію про рафтинг-тури на Чорному Черемоші дивіться нижче за посиланням.

Детальніше

Вітаємо Вас у Гуцульській столиці - Верховина!

Верховина — це дивовижний край з мальовничою природою, цілющими джерелами, самобутньою культурою і заворожуючими легендами. І не дивно що саме сюди, так вабить туристів не тільки з України,а й із-за кордону. Незалежно від того який відпочинок Ви виберете (зимовий чи літній) тут завжди буде на що подивитися.


Ви вирішили відпочити в Карпатах?

Пропонуємо Вам затишний відпочинок в селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області на березі річки Чорний Черемош. До Ваших послуг Садиба «КРАСНИЙ ЛУГ» на 8-10 місць та двоповерховий  Гостинний двір «СОФІЯ» на 10-12 місць. Відпочинок у нас гарантує чудові вихідні чи вікенд подалі від міської метушні та цивілізації, в екологічно-чистому місці, оточеному горами, Карпатськими полонинами, та насолоду незайманою природою. 

Також пропонуємо Вам Активний відпочинок у Карпатах — адреналін, приємна втома та пригоди, спогади  якими  Ви із задоволенням  поділитесь з друзями. За Вашим бажанням ми можемо запропонувати та підібрати Вам різноманітні екскурсії та види відпочинку.

Активний відпочинок
Як нас знайти
Замовити тур

Замовити тур можна прямо зараз!

Пропонуємо Вам замовити тур прямо зараз
за допомогою форми зворотнього зв'язку.
Усі поля обов'язкові до заповнення.